Avrupa Yakası Halı Yıkamacıları Toplantıda Buluştu

Değerli dernek üyelerimiz 10 Nisan Cuma günü halı yıkama sektörü ile ilgili bilgi alışverişi için Avrupa yakasında toplandık. İstanbul avrupa yakası halı yıkama esnafını bir araya getirmek, yanıltıcı reklam hakkında cezai işlem öncesi bilgilendirmek, fiyat arttırımı ile ilgili adımlar atmak halı yıkama fabrikatörü olmak gibi konuların istişare edildiği toplantıya katılan tüm esnaf kardeşlerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Güngören Çamlık Çay bahçesinde çaylarımızı yudumlarken sektörümüz ile ilgili faydalı değerlendirmeler yaptık. Bilindiği gibi halı yıkama sektöründeki fiyat belirsizliği profesyonel halı yıkamacıları derinden sarsmaktadır. Halı yıkama fiyatları ile ilgili esnaflarımızın görüşlerine büyük ölçüde yer verilmiştir. Ucuz halı yıkamanın günü kurtarmak olduğunu gelecek için hiç bir etkisinin olmadığı güzel örneklerle açıklanmıştır. Ucuz halı yıkamanın bütün esnaf kardeşlerimize zarar verdiği konusunda hemfikir olunmuştur. Dernek olarak halı yıkama fiyatının makine halısı için 5TL/m2 önerimiz büyük destek görmüştür.

Toplantı yaklaşık 2,5 saat sürmüş ve çok verimli geçmiştir. İlerki zamanlarda toplantının tekrar edilmesi için kararlaştırılmış ve yemeğe geçilmiştir. Katılan tüm esnaflarımıza tekrar teşekkür eder bol kazançlı günler dileriz.

İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği yönetimi.

Avrupa Yakası Halı Yıkamacıları Toplantıda Buluştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön