Bakırköy Halı Yıkama

Dadaş Halı YıkamaGül Halı YıkamaHedef Halı Yıkama
Küçük Ev Halı YıkamaMispak Halı YıkamaSimbat Halı Yıkama

Profesyonel firmaların listesi yer almaktadır. Üyelerimiz müşteri memnuniyeti ilkesi ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Dernek üyelerimiz belirli aralıklarla denetlenmektedir.

Bakırköy’de Halı Yıkama

Hizmet sektörünün en büyük problemlerinden olan kontrolsüzlük hizmet sektöründe bir zaman sonra kalitesizliği beraberinde getirmiştir. İstanbul’un her köşesinde bulunan halı yıkama noktaları herhangi bir kontrole tabi tutulmadığı için oto yıkamalarda da ek iş olarak yapılmaktadır. Oysa halılar içerisinde barındırabilecekleri mikroplar ve bakterilerle basite alınamayacak önemli ve oto yıkama ofislerinde ilk yapılamayacak kadar ciddi bir anlayışla temizliğe tabi tutulmalıdır.

Firmamızın amacı bütün halı yıkama noktalarını profesyonel anlamda tek bir çatı altında birleştirmektir. Böylece İstanbul’un her noktasına olduğu gibi Bakırköy halı yıkama Konusunda ihtiyacını çektiği kaliteli ve kontrollü hizmete kavuşacaktır. Firmamız bünyesinde barındırdığı halı yıkama firmaları için Yüksek Teknoloji makineleri doğallığını kanıtlamış şampuanları ve profesyonel Halı Yıkama operatörlerini zorunlu tutmaktadır. Bu nedenle İstanbul’u için verilen hizmet gelebilecek en üst kalite noktasında sunulmaktadır.

Bünyemizde barındırdığımız firmalardan olmasını istediğimiz kalite anlayışı öncelikle kapıda halının teslim alınması ile başlamaktadır. Ardında halının cinsine ve desene en uygun yıkama tekniği ile yıkanan halının renklerini doldurmayacak ve bütünlüğünü bozmayacak kurutmaya tabi tutulmasını önemsemek değil müşterilerimiz her zaman kapıdan teslim ettiği halıları kapıdan teslim almak konusunda hak sahibidir. Kapıdan teslim edilecek halılar öncesinde ambalajlanarak yıkama sonrasında hiçbir yabancı elin de demesine müsaade edilmeyecek şekilde çalışmaktadır. Böylece halılarınız İlk günkü ferahlığı ve temizliği ile sizlere sunulurken mağdur edilmemeniz için tam vaktinde teslimat öncelikli iş kuralımızdır. Bakırköy halı yıkama hizmeti için bizimle iletişim kurabilir ve kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Başa dön