Beylikdüzü Halı Yıkama

Hedef Halı YıkamaMispak Halı Yıkama

İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği olarak Beylikdüzü ilçesindeki üyelerimiz en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. Güvenilir e kaliteden taviz vermeden en iyi hizmeti sunan firmalarımızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama firması dernek içinde buluna diğer profesyonel firmalarla aynı dernek altında bulunan firmalar halı yıkama sisteminde olan hasarları, sorunları, makinelere yapılması gereken denetimlerin zamanında olmasına dikkat etmektedir. Dikkat edilmesi gereken hususlarda dikkat edilmemesi koşulunda firma kapatılarak açılmaması için gerekli işlemler yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin esas alındığı birinci kalitede hizmet verilmesi gerektiğinin uyarılarının sürekli yapıldığı dernekte sürekli iş ve kaliteli hizmet gözetilmektedir. Firmaların gerekli kalitede yapmadığı işlerden fiyat talep etmemesi gerekmektedir. Yaptığı işin müşteri tarafından beğenilmemesi durumunda hem işin tekrarlanması tekrar edilmesi durumunda da aynı kalitesiz iş çıkardığında firmanın kapısına kilit vurulmalıdır. Hizmet kalitesi düşük firmaların kapatılması her zaman müşteri için sunulan hizmetin giderek daha da iyi standartlara ulaşması amacıyla yapılmaktadır. Diğer halı yıkama firmalarında bulunan fiyat cetvelleri dernek altında bulunan halı yıkama firmalarının aynı fiyata hizmet vermeleri sağlanmıştır. Beylikdüzü halı yıkama bu derneğin içinde bulunan her dernekle yakın temas içinde ve denetim içindedir.

Başa dön