Halı Yıkamacılar Dernek Başkanlarının TBMM Ziyareti

Türkiye’nin önde gelen Profesyonel Halı Yıkamacılar Dernek Başkanlarının TBMM ziyaretimizden kısa açıklama ve ziyaretimiz ile ilgili görselleri bu sayfada bulabilirsiniz.

16 Mayıs 2017 günü gerçekleşen ziyaretimizde TBMM Ak Parti grup toplantısına iştirak edildi. Bizleri mekanlarında ağırlayan ve eşlik eden Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan ÇAVUŞOĞLU’na şükranlarımızı sunuyoruz. Toplantıda Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM’a hediyemiz takdim edildi. Daha sonra halı yıkama meslek sorunlarını görüşmek üzere toplantımız gerçekleşti.

Çalışma ve Sosyal Politikalar Müsteşarımız sayın Ahmet ERDEM beyefendi ile gerçekleşen toplantıda halı yıkama sektörünün sorunlarını kendilerine ilettik. Bizi canı gönülden dinleyen Müsteşarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz. 22 ilden katılan 35 Dernek Başkanlarımız ile çok verimli bir toplantı olmuştur. Emeği geçen başta Halı Yıkamacılar Federasyon Başkanımız Bahattin ERSÖNMEZ ve İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği Başkanımız Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU’na ve tüm ekibe teşekkür ediyoruz. Ziyaretimiz ile ilgili görseller aşağıdadır. Görüşlerinizi iletişim sayfasından tarafımıza iletebilirsiniz.

Halı Yıkamacılar Dernek Başkanlarının TBMM Ziyareti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön