İshayder 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneğinin 3. olağan genel kurulu 28.03.2018 tarihinde Üsküdar’da yapıldı. Seçim öncesi akşam yemeği ve istişareler yapıldı. Daha sonra seçime geçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrası mevcut Başkan Sayın Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU divan kurulu için Cevdet Beyi önerdi ve divan kuruluna Cevdet Bey Başkanlık yaptı. Önceki yıllara ait yapılan etkinlikler ve cari hesap dökümü sesli olarak okundu ve oy birliği ile kabul edildi. Daha sonra 15 dakika ara verilerek yeni yönetimin seçimi için listeler istenildi.

Divana iki liste verildi ve oylama kapalı olarak yapıldı. Oylama sonrası sayıma geçildi ve sayımda Hüseyin AVCI Başkanlığındaki yönetim 10’a 9 oyla yeni yönetim olarak seçildi.

İshayder 3. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin AVCI ve ekibine yeni dönemde başarılar diliyoruz. Yönetim şu şekilde şekillenmiş oldu.

Başkan: Hüseyin AVCI

Asıl Üyeler

Mustafa EMİRGAN
Nihat AĞAR
Mehmet ÖZKARAKAŞOĞLU
Murat ERTEMEL
Denetleme Üyeler

Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU
Ender BABUR
Mehmet AKAR
Yedek Üyeler

Adem BUCAK
Fuat KOÇ
Cevdet KEKLİK
Samet KESEMEN
Murat ASLAN
Denetleme Yedek Üyeler

Tuğkan Türker ESÜK
Ali GEDİK
Ahmet ÖZDEMİR
Önceki yönetime ve Dernek Başkanımız Sayın Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU’na hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni yönetime yeni dönemde başarılar diler ve halı yıkama mesleğimize hayırlı olmasını diliyoruz. Bizler mesleğimizin gelişmesi ve daha iyi şartlar altında çalışmak için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.

İshayder 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön