Kağıthane Halı Yıkama

Özde Halı Yıkama

En iyi Kağıthane halı yıkama firmalarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Üyelerimiz işlerinde uzmanlaşmış ve bu işe yıllarını vermiş köklü firmalardan oluşmaktadır. Halılarınızı güvenle bu firmalara emanet edebilirsiniz.

KAĞITHANE HALI YIKAMA FİRMALARI

Ev dekorasyonu içerisinde yer alan halıların temizliği görsel açıdan önem taşımaktadır. Bundan dolayı belirli aralıklarda yıkatmanız gerekir. Yıkatma işlemini yapacağınız zaman profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Çünkü halınızın derinlemesine temizlenmesi ve dokusuna zarar verilmemesi gerekir. Sektör içerisinde birçok halı yıkama firması bulunmaktadır. Bu firmalar müşterileri mağdur edebilmekte ve halılara zarar verebilmektedir. Bundan dolayı derneğimiz çatısı altında oluşturduğumuz halı yıkama firmaları düzenli olarak denetlenmekte ve testlere tabi tutulmaktadır. Halı yıkama konusunda kurumsal hizmet almanıza yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca halı yıkama firmalarının kullandığı şampuan ve temizleme araçlarının kaliteli olmasına özen gösterilmektedir.

Kağıthane halı yıkama firmaları müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı çalışarak hizmet vermektedir. Bu sayede hizmet kalitesini üst seviyede alabilir, karşılaştığınız sorunları bize bildirebilirsiniz. Halı yıkama firmaları yaptıkları hatalar ve mağdur durumları karşısında belirli bir yaptırımlara çarptırılmaktadır. Üye firmalarımız halılarınızı derinlemesine temizleyerek adresinize kadar teslim etmek ile yükümlüdürler. Bu yükümlülüklerini yerine getirmek için uzman personel ile size hizmet veren firmalar, halı yıkama konusunda da ekonomik fiyat talep etmek zorundadırlar. Halıların temizlenmesi, deforme olanların düzeltilmesi gibi tüm işlemler firmanın sorumluluğundadır. Sektördeki tüm halı yıkama firmaları bünyemiz altında toplanarak kaliteli hizmet verilmekte ve her türlü sorun karşısında çözümsel yaklaşımlarda bulunulmaktadır. Ayrıca kurallara uymayan veya ikazlar karşısında sessiz kalan firmalar dernek üyeliğinden çıkarılmaktadır.

Başa dön