Küçükçekmece Halı Yıkama

Dadaş Halı YıkamaHedef Halı Yıkama
Mispak Halı YıkamaSimbat Halı Yıkama

En iyi Küçükçekmece halı yıkama firmalarını sizler için bu sayfada yer verdik. Üyelerimiz sektörde uzmanlaşmış ve ismini kalite ile özdeşleştirmiş firmalardan oluşmaktadır. Halı yıkama işinde uzmanlaşmış firmalardan iseniz siz de bu sayfada yer almak için derneğimize üye olabilirsiniz.

Küçükçekmece halı yıkama firması olarak halı yıkamanın önemini diğer halı yıkama firmalarına da ne kadar önemli olduğunu anlatabilmek amacıyla kurulan dernek çatısı altında bulunan bütün firmaların sorunları çözülmekte ve müşteriye uygun fiyata uyun hizmet sunulmak için çalışmalar yapılmaktadır. Derneğin amacı başına buyruk gelişi güzel çoğalmayan başlayan ve hizmet kalitesini esas almayan halı yıkama firmalarının önünü keserek müşteriye en iyi hizmeti sunabilmektir. Evlerin vazgeçilmezi olan halılar her zaman temiz olmalıdır. Ve bu temizlik artık eskisi kadar kolay değil insan gücü ile mümkün olmayan bir iş haline gelmiştir. Bunun üzerine piyasaya birçok halı yıkama firması açılmaya başlamıştır.

Halı yıkama firmalarının kendi kendilerine belirlediği fiyat cetveli, bazen müşteriye zor durumda kalmalara sebep olabilmektedir. Derneğin amacı halı yıkama firmalarının tek fiyat üzerinden kaliteli hizmet vermelerini sağlamaktır.Bu işlerin her zaman olabileceğini öngörerek firmaların kendi içlerinde fiyat belirlemesi yerine dernek içinde fiyat belirlenmek istenmiştir. Dernek her kesime göre fiyat avantajı sunacak müşteriyi zor durumda bırakmayacaktır.

Dernek çatısı altında bulunan Küçükçekmece halı yıkama her halı yıkama firmasının da uyması gereken belirli kurallar bulunmaktadır. Kurallar öncelik olarak ilk olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Halı yıkama makinelerinin bakımları tam gününde yapılmalı, halıların yıkamak için kullanılan halı yıkama şampuanlarının doğal ve hijyenik olmasına dikkat edilmelidir. Kurallar dışında hareket eden firmalar kalıcı olarak dernek tarafından kapatılmaktadır. Kapatılan firmalar tekrar açılamamaktadır. Dernek her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Başa dön