Sancaktepe Halı Yıkama

Swan Halı Yıkama

Sancaktepe Halı Yıkama firmalarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. En iyi Sancaktepe halı yıkama firmalarını sizlerle buluşturuyoruz. Üyelerimiz kaliteli hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini gözeterek iş yapmaktadırlar.

SANCAKTEPE HALI YIKAMA FİRMALARI

Son yılların giderek çoğalma gösteren yeni yeni piyasa da çoğalmaya başlayan firması olan halı yıkama firmaları piyasa da oldukça rağbet gören bir işletme haline gelmiştir. Halı yıkama firmaları her zaman ilk olarak kazanç yolunda gitmişler ve müşteri memnuniyeti düşünmemişlerdir. Oysa ki öncelikle müşteri memnuniyeti daha sonra kazanç planları yapılmalıdır. Müşteri memnuniyeti yükseldiğinde firmanın geliri de yükselme göstermektedir. İlk olarak müşteri memnuniyetini esas almayan firmalar müşterinin de halı yıkama firmalarına olan güvenini sarsmaktadır. Bu güveni sarsmamak kafaya buyruk halı yıkama firması açılmasına engel olabilmek için halı yıkama firmalarının toplandığı sorunlarının çözüme ulaştığı bir dernek kurulmuştur. Üye firmamızın da içende bulunduğu bu dernek her zaman öncelik olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır.

Derneğimize üye olan bütün halı yıkama firmalarının eşit fiyat sınırına, hizmet kalitesinde sunduğu hizmet için edindiği deterjan kullanımına dikkat etmesi gerekmektedir. Bu kurallara uyulma zorunluluğu da dernek tarafından getirilmiştir. Derneğin halı yıkama da kullanılan deterjanların kalitesine, doğal olup olmadıklarına, fazla kimyasal madde bulunan temizlik ürünlerinin kullanılmamasına dair denetlemeleri yapmaktadır.

Firmaların uyması gereken kuralların dışına çıkması ve müşterinin bu durumdan zararlı çıkması üzerine firma dernek yetkisi ile kapatılmaktadır. Kalıcı olarak kapatılan bu firmalar tekrar başka bir yerde hizmet verememektedir. Sancaktepe halı yıka firması uygun fiyat ve uygun kalitede hizmet verebilmek için dernek üyesi olan bütün firmalar ile yakından ilgilenerek her türlü temizlik, makine, müşteri temsilcileri ile ilgili sorunlar ile ilgilenmekte ve çözümlerini en kısa sürede dernek ile birlikte gerçekleştirmektedir.

Başa dön