Tuzla Halı Yıkama

Lavanta Halı YıkamaSwan Halı Yıkama

Tuzla Halı Yıkama firmalarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği olarak amacımız profesyonel halı yıkama işi yapan firmalar ile tüketicileri buluşturmaktır. Bilindiği gibi halı yıkama sektörü yeni bir sektör olduğu için kalıplaşmış bir sistem ve özellikle halı yıkama fiyatları yoktur. Çoğu firma semtin şartlarına göre düşük veya yüksek fiyatlı halı yıkama işi yapmaktadırlar. Bu sorunun önüne geçmek için bu işe gönül vermiş firmalar ile tüketicileri buluşturmaktayız. Tuzla halı yıkama şikayetiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TUZLA HALI YIKAMA FİRMALARI

Halı yıkama firmalarının giderek çoğalması ve müşteri memnuniyetinin esas alınması üzerine tek bir dernek altında çevrede bulunan halı yıkama firmalarını toplamaktadır. Dernek altında toplanan bu halı yıkama firmaları derneğin kuralları içerinde hizmet vermektedir. Hizmet kalitesi için sürekli denetleme altında bulunan firmalar deterjan kalitesine, hizmet verilen müşterinin memnuniyetine, teslim alınan halıların hasarsız şekilde teslim edilmesini öncelik olarak kabul etmiştir. Tuzla halı yıkama dernek içinde bulunan hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti kurallarına uymaktadır.

Halı yıkamak elbette arada sırada sorunlar içerebilmektedir. Bu sorunlar dernek içinde bulunan diğer halı yıkama firmaları ile de görüşülerek çözüme ulaştırılmaktadır. Müşteri için en uygun fiyata en yüksek kalitede iş nasıl yapılır? Müşteri memnuniyeti nasıl sağlanır? Müşteri temsilcilerinin müşteriye davranış şekli nasıl olmalıdır? Bu başlıklar altında hizmet kalitesini yükseltmek için çalışmaktadır. Bu dernek çatısı altında bulunan bütün halı yıkama firmalarının sorunları eşit derece de çözmeyi amaçlamıştır.

Halı yıkama da kullanılan deterjan kalitesi her zaman en yüksek kalitede ve doğal ürünler olmalıdır. Gözle görülür derecede temizlik yapılmalı müşteriye her zaman beklediği hizmet sunulmalıdır. Müşteri memnuniyeti dernek içinde önemli olduğu kadar halı yıkama firmaları için daha da önemli olmaktadır. Tuzla halı yıkama da bu konularda oldukça uzman bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Dernek çatısı altında bulunan bütün firmalar derneğin kurallarına uygun çalışma gerçekleştirmekle yükümlüdür. Dernek kurallarına uymayan firmalar kalıcı olarak kapatılmaktadır. müşteri memnuniyeti her firma için esas kural olmaktadır.

Başa dön